Początek

Początek

 

 

Witam Cię serdecznie na moim blogu!

 

Do jego założenia przymierzałam się wiele razy i w końcu się odważyłam 😉 .  Własne miejsce w sieci to jedno z moich marzeń, które postanowiłam wraz z nadejściem nowego roku zrealizować. Chciałabym podzielić się z Tobą kawałkiem mojego świata.

Mam na imię Monika, od dawna interesuję się wszystkim tym, co związane z naturą. Już jako mała dziewczynka przekopywałam stare, babcine przepisy w poszukiwaniu receptur na naturalne kosmetyki i maseczki. Teraz, już jako młoda kobieta, nadal uczę się czerpać to co najlepsze z natury, przekładając swoją wiedzę również na inne dziedziny życia.

Jeśli interesuje Cię pielęgnacja oparta o naturalne kosmetyki (również te sklepowe), jeśli szukasz naturalnych sposobów na polepszenie swojego zdrowia, jeśli tak jak ja – na przekór światu chcesz żyć wolniej, bardziej świadomie i przede wszystkim w zgodzie ze sobą, zapraszam Cię do mojego świata… Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!

 

 

  • Ewa Banak

    Witaj Moniko. Mam na imię Ewa. Na Twój blog trafiłam szukając przepisu na chleb bezglutenowy. Oczywiście, jak tylko zobaczyłam przepis na chlebek z niepalonej kaszy gryczanej, zaraz się „za niego wzięłam”. To było wczoraj, a dzisiaj już „czeka” w piekarniku na pieczenie. A ja przeglądam Twój blog i jestem pełna podziwu. Samodzielnie wykonane przetwory. Kolejna moja sobota to na pewno będzie praca nad domowym ketchupem według Twojego przepisu. Oczywiście chleb także będzie pieczony. A przepis na „złote mleko” – coś wspaniałego a jakie proste. Dotychczas wykorzystywałam kurkumę tylko przy tofucznicy. Jestem weganką, więc proponowane przez Ciebie przepisy są jak najbardziej dla mnie. Wspaniały blog, od dzisiaj będę zaglądać „do Ciebie” stale. Pozdrawiam. Ewa.

    • Ewuniu kochana 🙂 Nawet nie wiesz ile radości sprawił mi Twój komentarz! Dziękuję za tak miłe słowa i ogromnie się cieszę, że zostaniesz ze mną na dłużej!

  • pannaHashimoto

    Droga Moniko! Będę tu częstym gościem 😉 Pozdrawiam!